شستشوی حیوانات خانگی با آب فوق خالص

تصویر-آب مناسب شستن حیوانات

آب مناسب شستن حیوانات

بعضی از تفاوت ها میان پوست انسان‌ها و پوست سگ‌ها و گربه ها کاملا واضح است. اما موردی که به چشم نمی‌آید، ph پوست است، که احتملا مهم ترین فاکتور در انتخاب آب مناسب شستن حیوانات داخل حمام است.پوست انسان ها خیلی اسیدی است و در اغلب موارد pH آن ها کمتر از 6 است. اما pH پوست سگ ها و گربه ها حدودا 7  میباشد. این بدان معناست که پوست آن‌ها خنثی است؛ نه خیلی اسیدی و نه خیلی باز.
یکی از مواد مهم  بعد از شامپو زدن و شستشوی حیوانات خانگی برای جلوگیری از عوامل خارش،قارچ پوستی یا میکروبی شدن آنها ، شستن بدن جیوانات خانگی مانند گربه ها و سگها یا حتی پرندگان  با  آب مناسب شستشوی حیوانات خانگی که با تحقیقات گسترده در لابراتوار درسآب ساخته شده و فاقد هرگونه عوامل میکروبی،قارچی ،RNA و DNA میباشد.در این مقاله سعی داریم بهترین روش شستشو و مناسب ترین و بهترین مایع جهت شستشوی جیوانات خانگی را به شما معذفی کنیم.

بهترین روش در شستن حیوانات خانگی

در ابتدا بر خود واجب دانستیم که از مناسب ترین و بهترین روش در شستشوی حیوانات خانگی خصوصا سگها و گربه های خانگی که امروزه طرفداران بسیاری دارند،صحبت کنیم.در ابتدا باید بگوییم که سگها یا گربه های خانگی را طبق یک روال خاص به شستن عادت دهیم.برای اینکه سگها و گربه های خانگی به این شستن عادت کنند می بایست ابتدا به 3 روش حیوانات اهلی خانگی را عادت دهیم که در زیر به اختصار توضیح می دهیم:

نکته اول در شستشوی حیوانات خانگی

در نکته اول باید گفت که سگ،گربه یا حیوانات خانگی را به شستن بیش از حد عادت ندهیم به دلیل اینکه این جیوانات اهلی از آب بطور معمول می ترسند و شستن حیوانات برای زمانی است که دچار خارش شده اند یا بوی نامطبوعی از بدنشان ساطع می شود.حیوانات خانگی وقتی که دچار خارش می شوند بطور مداوم با پنجه های خودشان شروع به خارش بدن خود می کنند که این خاراندن باعث زخمی شدن پوستشان می گردد.به همین دلیل پیشنهاد متخصصین درسآب این است که حتما مواقعی حیوانات دچار خارش شدند یا بوی بدی دادند،شروع به شستن آنها کنید.

نکته دوم در شستشوی حیوانات خانگی

دومین نکته برای اینکه حیوانات را بتوانید براحتی بشویید،ریختن ترس حیوانات خصوصا سگها و گربه ها از حمام و آب می باشد.عموما حیوانات از محیط های بسته ای که آب بداخل آنها جریان دارد بسیار در هراسند پس می بایست ترس و هراس این حیوانات را از بین برد.پیشنهاد ما این است که یک تشت کوچک گذاشته و در ابتدا حیوان خانگی خود را داخل تشت آبی قرار داده تا آنها را به محیط حمام و ریختن اب عادت دهیم.اگر دیدید که حیوان خانگی شما هنوز می ترسد کمی با آن بازی کنید و عجله ای در ریختن آب نداشته باشید.

نکته سوم در شستن حیوانات اهلی

و آخرین نکته نیز انتخاب بهترین شامپو برای شستشوی حیوانات خانگی می باشد.همواره در نظر داشته باشید که برای شستن از شامپویی استفاده کنید که دارای PH خنثی یا همان 7 برخوردار باشد.به دلیل اینکه پوست حیوانات خانگی بسیار حساس بوده و استفاده از شامپوهای انسانی و شامپوهایی که دارای PH غیر خنثی می باشند ممکن است حساسیت پوستی و بهم ریختن PH پوستی در جیوانات می گردد. به هم ریختن تعادل PH در پوست حیوانات اهلی باعث رشد باکتری‌ها، ویروس‌ها و انگل‌ها می‌شود.اگر تمایل دارید اطلاعات دقیق تری در مورد PH بدست اورید،پیشنهاد می کنیم مقاله PH چیست را مطالعه نمایید.

مشخصات آب مناسب شستن حیوانات خانگی

حال که با روش ها و نکات مهم شستن حیوانات خانگی آشنا شدید،بهتر است با آب مناسب شستشوی حیوانات و ویژگی ها و مشخصات این آب آشنا شوید.آب مناسب شستن حیوانات خانگی،آبی است که فاقد هرگونه عوامل میکروبی،قارچی،rna و dna باشد و در گرید آبهای فوق خالص قرار بگیرد.از این آب حتی برای ساختن شامپو مخصوص حیوانات و مایع مخصوص شستشوی حیوانات نیز بسیار مناسب می باشد.از دیگر ویژگی های آب مناسب شستن حیوانات اهلی و خانگی می توان به یونزدایی شدن و استریل شدن این آب اشاره کرد.کیفیت این آب آنقدر بسیار بالا می باشد که از این آب برای ساختن دارو،غذا و حتی مواد نانو استفاده می گردد.

آب مقطر برای شستن حیوانات مناسب است؟

یکی دیگر از انواع آبهای خالصی که در دنیا وجود دارد،آب مقطر می باشد.آب مقطر دارای PH خنثی بوده و املاح،رسوبات و سختی آب گرفته شده و به آبی خالص تبدیل می شود.آب مناسب شستشوی حیوانات، می تواند آب مقطر هم باشد چرا که دارای PH خنثی می باشد و همچنین سختی آب نیز به صفر رسیده اما عناصر اضافی آب،میکرو ارگانیسمها و DNA و RNA آب حذف نشده است.اما اگر قصد خرید آب مقطر را دارید،فروشگاه درسآب ارائه دهنده آب مقطر استریل شده در بسته بندی 4 لیتری و 20 لیتری می باشد که می توانید بصورت اینترنتی و آنلاین اب مقطر را خریداری کرده و در سریعترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را دریافت نمایید.

در پایان اگر با خواندن این مقاله هنوز با سوالات و ابهاماتی در مورد مایع و آب مناسب شستشوی حیوانات و پرندگان خانگی در ذهن خود روبرو هستید،در بخش دیدگاه ها و نظرات برای ما بنویسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان باشندوهمچنین اگر فکر می کنید این مقاله می تواند کمک شایانی به دوستان شما کند،خواهشمندیم این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بزارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *