3 خاصیت مهم آب دیونیزه برای زیبایی

تصویر آب دیونیزه برای پوست صورت

آب دیونیزه برای پوست

آب یک اصل مهم برای پوست صورت و بدن می باشد و خواص آب مقطر برای پوست و حتی آب دیونیزه آنقدر زیاد می باشد و توانایی های بسیاری دارد که از نگاه میکآپ و زیبایی از آب طبیعی کیفیت بسیار بالاتری را دارا می باشد و باعث می شود ما را بهتر از همیشه نشان دهد.آب دیونیزه 4 لیتری و 20 لیتری درسآب به دلیل نداشتن املاح و رسوب و همچنین نداشتن عناصر اضافی آب مانند سدیم ، کلسیم و منیزیم و مهمتر از همه خاصیت آنتی باکتریال ( ضد میکروبی) بودنش، بسیار برای پوست صورت مفید بوده و آبرسانی خوبی به پوست انجام می دهد.

3 خاصیت مهم آب دیونیزه برای پوست

1- آب دیونیزه خالص ترین نوع آب می باشد.

آب لوله کشی و حتی آبی که نام تجاری بطری مورد علاقه شماست هنوز هم می تواند حاوی مقدار زیادی از باکتری ها و سایر آلاینده ها باشد.این آلودگی ها به طور قابل توجهی تمام مزایای موجود در آب را کاهش می دهد و ممکن است باعث تخریب اکوسیستم های حساس بدن ما شود.مانند خوردن غذایی که کمی روی زمین بوده است.آب دیوینزه 20 لیتری درساب با فیلترهای UV که آلاینده ها را به حداقل می رساند پاک می شود.این بدان معنی است که شما می توانید آن را بدون هیچ گونه نگرانی مورد استفاده قرار دهید.

2- آب دیونیزه یک سم زدای بسیار قوی است

آب سم را سریعتر از هر ماسکی که شما استفاده میکنید از پوست خارج می کند.وقتی آب به داخل پوست نفوذ میکند، ناخالصی ها آن را به جریان خون منتقل می کنند تا از بدن خارج شوند.از بین بردن این ناخالصی ها از داخل بدن، بهترین روش برای اطمینان از رفع این ناخالصی ها میباشد.از آنجا که آب دیونیزه تقریبا بدون عارضه است، شما مطمئن باشید که با آب دیوینزه میتوانید جایگزینی عالی برای محصولات مراقبت از پوست خود پیدا کرده باشید که تمام کارایی آن محصولات را نیز خواهد داشت،بدون اینکه هزینه های بسیار گزافی برای محصولات مراقبتی خود کنید.

3- آب دیونیزه بزرگترین هوادار برای پوست شماست

آب فقط می خواهد برای شما بهترین باشد.آب وجود دارد تا اطمینان حاصل کنید که پوست شما همیشه به سرعت حرکت می کند بدون توجه به اینکه چقدر زندگی دشوار است. آب شما را پاک می کند، شما را هضم می کند و پوست شما را به طور نرمال حفظ می کند.بدون آب، هیچ چیز دیگری در برنامه مراقبت از پوست شما  تاثیر زیادی ندارد. مهم است که با اصول اولیه شروع کنید و راه خود را از آنجا بسازید.تصور کنید که سعی دارید خانه ای با سقف ایجاد کنید.به نظر می رسد کمی خنده دار باشد، درست است؟ روش مراقبت از پوست شما به همین شیوه عمل می کند.آب دیوینزه پایه و اساس مناسبی به پوست صورت شما میدهد بطوری که شما با شستشوی صورت و کل بدن خود با آب دیونیزه میتوانید یونهای ناسالم و منفی بدن خود را دفع کرده و پایه میکاپ و آرایش خود را سالمتر نمایید.

کاربردهای دیگر آب دیونیزه برای پوست درسآب

آب دیونیزه درسآب علاوه بر داشتن خاصیت و کارآیی بالا برای پوست ، دارای ککاربردهای متنوع دیگری می باشد.بعنوان مثال آب دیونیزه ، آب مناسب قهوه و قهوه ساز بوده و عطر و طعم بسیار بهتری به قهوه می دهد.کاربردهای دیگر آب دیونیزه برای پوست درسآب بشرح زیر می باشد:

 • عطر سازی
 • خنک کنندگی لیزر پزشکی و زیبایی
 • تولید خمیردندان
 • تولید شامپو
 • تولید دهان شویه
 • صنعت تولید رنگ
 • صنعت غذا
 • داروسازی
 • تولید مواد نانو
 • دستگاه کروماتوگرافی یا hplc
 • و کاربردهای وسیع دیگر

خواص آب مقطر برای پوست صورت

تصویر خواص آب مقطر برای پوست صورت
یکی دیگر از آبهایی که برای پوست صورت مناسب می باشد ، آب مقطر دو بار تقطیر شده می باشد.آب مقطر 4 لیتری درسآب نیز بدلیل ph خنثی و سختی پایینی که دارد به عنوان آبرسان پوست مناسب می باشد. اما بهتر از آب مقطر ، آب دیونیزه خیلی بهتر و مناسب تر می باشد.اگر بخواهیم خلاصه وار تفاوت آنرا بگوییم ، باید گفت که آب مقطر خالص می باشد اما آب دیونیزه فوق خالص می باشد.املاح و کلر در آب مقطر کمی وجود دارد و این در حالی است که آب دیونیزه فاقد املاح و رسوب و حتی عناصر اضافی می باشد.

آب مقطر برای بخور صورت ( آب مقطر برای صورت)

شرایط آب و هوایی و نوع مواد غذایی باعث شده که پوست صورت و بدنمان خشک شده و با افزایش سن،آب پوست صورت نیز رفته رفته از بین می رود.برای اینکه پوست صورت همان رطوبت و شادابی اولیه را بدست آورد ،بسیاری از متخصین و کلینیک های زیبایی از دستگاه بخور صورت برای آبرسانی استفاده می کنند.آبی که داخل مخزن دستگاه بخور ریخته می شود هم برای دستگاه و هم برای خود پوست تاثیرگذار می باشد.
کیفیت و خلوص آب مقطر بحدی است که علاوه بر استفاده کردن در صنایع می توان برای پوست صورت و بدن نیز استفاده کرد.از خواص آب مقطر برای پوست صورت می توان به آبرسانی کردن، سم زدایی ، زدودن چربی از روی پوست صورت و سفت کردن پوست صورت نام برد.بسیاری از سالن های زیبایی آب مقطر را داخل دستگاه بخور صورت ریخته و برای آبرسانی و شستن و زدودن پوست صورت و  بدن استفاده می کنند.در صورت تمایل به خرید و آگاهی از قیمت آب مقطر  با شماره تلفن 09126889128 مهندس دهقان تماس حاصل نمائید.

فواید شستن صورت با آب دیونیزه

 • بطور کلی املاح موجود در آب با میزان جذب آب توسط پوست رابطه ی معکوس دارد ، یعنی هر چه املاح آب کمتر باشد جذب آن توسط پوست بیشتر می شود و در نتیجه پوست ، طراوت و شادابی بیشتری پیدا می کند .
 • ماندن املاح آب بر روی پوست نیز از مواردی است که نه تنها در طراوت ، شادابی و سلامت پوست شما تاثیر مثبتی ندارد، بلکه سبب ایجاد خشکی پوست (اگزما) و همچنین التهابات ناخوشایندی می گردد ، این در حالی است که آب دیونیزه  دارای املاح بسیار کمتری است و باعث شفافیت پوست می شود.
 • وجود کلر در آب لوله کشی امری ضروری است زیرا کلر باعث از بین بردن میکروارگانیسم ها و باکتری ها در آب لوله کشی می گردد ، اما کلر برای شست و شوی پوست مضر می باشد .
  آب مقطر یا آب دیونیزه درسآب بدون کلر و با کیفیت خوب تولید شده و میکروب زدایی می گردد.
 • در کشورهای پیشرفته ی جهان ، تحقیقات بسیار گسترده ای در رابطه با شستشوی پوست با آب ، انجام شده و حتی بسیاری از محققان ، نتیجه استفاده از روش آب دیونیزه برای پوست را بهتر از کرم ها و ماسک های پوستی میدانند.

تفاوت آب مقطر و آب دیونیزه

برای انتخاب اینکه آب مناسبی برای پوست صورت و بدن خود استفاده کنید ما دو نوع آب را در قالب آبهای مقطر و دیونیزه به شما معرفی کردیم.آب مقطر در رده و اصطلاحا گرید آب های خالص قرار  می گیرد و با وجود اینکه آبی خالص است اما هنوز دارای کمی املاح و رسوب می باشد،بعلاوه اینکه عناصری که در آب معمولی قرار دارد کماکان حضور داشته و بهیچ عنوان از بین نرفته اند.برای اینکه املاح و رسوب موجود در آب مقطر بطور کامل از بین برود و عناصر موجود در آب مقطر نیز خیلی بهتر از بین برود،باید آب مقطر را از رزین عبور داد و طی فعل و انفعالاتی که اتفاق باید بیفتد،آب دیونیزه تولید می شود.
آب دیونیزه تولید شده دارای گرید فوق خالص می باشد و اگر براساس استانداردهای جهانی تولید شود فاقد RNA و DNA و حتی میکروارگانیسم ها شده و تمامی عناصر موجود در آب مقطر نیز از بین می رود.اگر تمایل داشته باشید بطور کامل تفاوت آب های خالص و فوق خالص را بهتر متوجه شوید،مقاله تفاوت آب مقطر و دیونیزه را مطالعه نمایید.

فروش آب دیونیزه برای ضد عفونی

فروشگاه درسآب به عنوان یکی از مراکز فروش آب مقطر خالص ، آب دمین و آب دیونیزه برای ضد عفونی در تهران می باشد.این فروشگاه آب دیونیزه آنتی باکتریال شده را در بسته بندی 4 لیتری و گالن 20 لیتری از مواد درجه یک و نو به سراسر ایران ارسال می کند.اگر شما دوست عزیز خواهان خرید و فروش آب دیونیزه برای پوست صورت و بدن خود هستید کافیست با ما تماس گرفته یا خرید اینترنتی خود را در فروشگاه انجام دهید تا محصول در اسرع وقت بدست شما برسد.

در صورت اینکه با خواندن این مقاله با سوالات و ابهاماتی در ذهن خود در رابطه با کاربرد اب دیونیزه برای پوست صورت یا خواص آب مقطر برای پوست صورت روبرو هستید، کافیست در بخش دیدگاه ها و نظرات برای ما ارسال کنید تا به آنها پاسخ داده شود.همچنین در صورت اینکه مقاله برای شما جالب یود به امتیاز بدهید  ما را در شبکه های اجتماعی خود نشر دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *